Po prostu rodzina

Energa w swojej ofercie ma specjalną propozycję dla konsumentów, którzy są posiadaczami Karty Dużej Rodziny.

Kto może skorzystać z oferty?

Z tej oferty gdańskiego sprzedawcy energii elektrycznej mogą skorzystać tylko posiadacze Karty Dużej Rodziny. Uprawnionymi do tego systemu zniżek są rodziny, które posiadają co najmniej trójkę dzieci. System obejmuje różnego rodzaju produkty oraz usługi. Program Karta Dużej Rodziny ma charakter ogólnopolski.

Ile kosztuje prąd?

Oferta  „Po prostu rodzina” na tle innych ofert energetycznych wyróżnia się atrakcyjną ceną za kilowatogodzinę. Jeden z portali energetycznych – EnergiaDirect.pl uznał ją za ofertę miesiąca. W taryfie G11 1 kWh kosztuje 0,2850 zł, a w taryfie G12 0,3321 zł (strefa I) oraz 0,2199 zł (strefa II). Energa daje gwarancje, że cena energii elektrycznej nie zmieni się przez dwa lata od momentu podpisania umowy. Co miesiąc sprzedawca pobiera także opłatę handlową, która wynosi 5,99 zł w przypadku faktury papierowej i 4,99 zł w przypadku faktury elektronicznej. Klienci ponadto mają możliwość zabierania punktów PAYBACK i regulowania nimi rachunku za prąd. Do dyspozycji jest także elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>