Kolejkomaty Energii

Energa w swoich salonach ustawiła nowe kolejkomaty. Nowe urządzenia są wyposażone w przycisk o nazwie pierwszeństwo obsługi. Dzięki temu osoby upoważnione do pierwszeństwa obsługi skrócą czas oczekiwania na rozmowę z pracownikiem Biura Obsługi Klienta.

Kto ma pierwszeństwo obsługi?

Osobami uprawnionymi do pierwszeństwa obsługi w salonach Energi są:

  • osoby niepełnosprawne,
  • kobiety w ciąży,
  • rodzice z dziećmi do trzeciego roku życia
  • osoby, które ukończyły siedemdziesiąty piąty rok życia.

Wyżej wymienione osoby przyciskając w kolejkomacie Energi przycisk „pierwszeństwo obsługi” znacznie skrócą czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem. Jak poinformowała Energa system obsługi jest zaprogramowany w taki sposób, aby pierwszej kolejności byli przyjmowali przez obsługę punktu osoby z rezerwacji internetowej, a potem naprzemiennie osoby uprawnione do pierwszeństwa obsługi i z kolejki standardowej.

Jak zarezerwować wizytę online?

Nie wszyscy klienci Energi wiedzą, że wizytę w salonie Energa można sobie umówić drogą internetową. Taka możliwość jest już od około roku i mogą z niej skorzystać nie tylko klienci indywidualni, ale i również biznesowi. Firma energetyczna na swojej stronie internetowej udostępniła specjalny formularz rezerwacji wizyt w wybranych salonach. Lista salonów znajduje się na stronie Energi. Z danych podanych przez sprzedawcę w miesiącu w ten sposób jest umawianych około 1000 wizyt w Salonie Energa. Zawsze też do dyspozycji jest ebok Energa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>