Kontakt Energa

Energa uruchomiła kilka kanałów kontaktu. Odbiorcy energii najchętniej odwiedzają stacjonarne punkty obsługi klienta i dzwonią na infolinię.

Infolinia Energa

Numer infolinii Energa to dziewięć piątek, czyli 555 555 555. Pod ten numer można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 22.00.

Jakie sprawy można załatwić?

• Zgłoszenie nieprawidłowego działania licznika prądu

Pamiętaj, że każdy odbiorca energii ma prawo złożyć wniosek o zbadanie działania licznika prądu. Badanie licznika jest bezpłatne tylko w przypadku, gdy sprawdzą się podejrzenia odbiorcy, że licznik działa w sposób nieprawidłowy.

• Informacja o ofertach, promocjach, usługach, rachunku

Od pracowników firmy Energa możemy uzyskać informacje odnośnie ceny za 1 kWh, aktualnych promocji i dodatkowych usługach proponowanych przez sprzedawcę prądu. W przypadku, gdy nie rozumiemy rachunku za prąd zawsze możemy poprosić firmę energetyczną o wyjaśnienie niejasnych dla nas kwestii.

• Zmiana grupy taryfowej

Niektórym odbiorcom energii elektrycznej opłaca się przejść z taryfy jednostrefowej na taryfę dwustrefową. Wszystko zależy od profilu zużycia energii w ciągu doby. Jeśli najwięcej prądu pobieramy w godzinach pozaszczytowych to zmiana taryfy na dwustrefową z pewnością obniży nam rachunek za prąd.

• Aktualizacja danych

Dzwoniąc na infolinie można dokonać aktualizacji swoich danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>