Office z energią

Office z energią to kolejna oferta Energi skierowana do gospodarstw domowych. Każdy klient, który podpisze umowę kompleksową otrzymuje za złotówkę roczną subskrypcje pakietu Office 365.

Office 365

W ramach oferty Energi klient ma do wyboru dwa pakiety Office: Office 365 Personal albo Office 365 dla Użytkowników Domowych. Pierwszy wariant umożliwia korzystanie z programu na jednym komputerze PC lub Mac, jednym telefonie oraz jednym tablecie. Z kolei drugi wariant to możliwość korzystania z programu przez pięciu użytkowników, tzn. program może być zainstalowany na pięciu komputerach PC lub Mac, na pięciu tabletach oraz na pięciu telefonach. Ważność licencji pakietów to dwanaście miesięcy. W ramach pakietu Office 365 klient otrzymuje programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher, Outlook, stały dostęp do aktualizacji oraz 1 TM miejska na dysku OneDrive.

Cena za kWh

Umowa w ramach oferty „Office z energią” jest zawierana na okres 3 lat. Cena za kilowatogodzinę w taryfie jednostrefowej G11 wynosi 0,3137 zł brutto. Natomiast w taryfie dwustrefowej G12 stawka w strefie dziennej wynosi 0,3654 zł brutto, a w strefie nocnej 0,2421 zł brutto. Do rachunku za prąd doliczana jest także opłata handlowa w wysokości 16,99 zł brutto, którą sprzedawca pobiera co miesiąc. Energa gwarantuje niezmienność stawek do końca obowiązywania umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>