Fachowcy z energią

Fachowcy z energią to jedna z flagowych propozycji Energi dla gospodarstw domowych. Charakteryzuje się atrakcyjną ceną za kilowatogodzinę oraz bezpłatną pomocą fachowców w przypadku domowych awarii.

Pomoc elektryka i nie tylko

Klienci mają do wyboru dwa warianty oferty „Fachowcy z energią”. Pierwszy, standardowy pakiet obejmuje darmową pomoc elektryka oraz technika urządzeń grzewczych oraz gazowych. W trakcie 12 miesięcy można dwukrotnie bezpłatnie skorzystać z usług fachowca, a interwencja nie może przekroczyć kwoty 500 zł. W przypadku drugiego pakietu – Premium oprócz usług elektryka oraz technika urządzeń grzewczych można w razie awarii skorzystać z pomocy ślusarza, szklarza, dekarza, serwisanta sprzętu RTV/AGD oraz technika systemów alarmowych oraz domofonowych. Tutaj także są dwie darmowe interwencje w roku, ale do kwoty wyższej – do 700 zł.

Cena energii elektrycznej

Oferta „Fachowcy z energią” to także niska cena za prąd. Stawka za 1 kWh wynosi 0,2969 zł w taryfie jednostrefowej (G11). Dodatkowo sprzedawca pobiera comiesięczną opłatę handlową – 5,99 zł w przypadku pakietu standard i faktury elektrycznej albo 15,99 zł w przypadku pakietu Premium i faktury elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>